خانه

GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

GSKJ تولید کننده حرفه ای قلعه فنری بادی، خانه پرش، ترکیب های بادی، سرسره های بادی، بازی های ورزشی بادی، پارک آبی، اسباب بازی های آبی بادی، تبلیغات بادی، مدل های بادی، مسیر هوایی، تخته موج سواری بادی، قایق های بادی و غیره است. ما می‌توانیم سفارشی‌سازی و طرح‌های رایگان را برای مشتریان ارائه دهیم، بهترین تلاش خود را برای جلب رضایت همه ما انجام می‌دهیم، کیفیت بالا وظیفه ما است. ما در شهر زیبای گوانگژو، چین واقع شده‌ایم، هر زمان که بخواهید از ما دیدن کنید. بیایید همکاری برد-برد.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

تاریخچه شرکت

 

HOP JUMP نام تجاری GSKJ Technology است، ما از سال 2007 بر روی تحقیق و توسعه و ساخت خانه های پرش، جهش ترکیبی، بادی های کودکان، سرسره های آبی بادی، مسیر موانع بادی، چادر بادی و تبلیغات بادی تمرکز کرده ایم.

 

ما در سال 2015، بخش فروش بین‌المللی و تیم‌های طراحی را در گوانگژو تأسیس کردیم، و محصولات بادی ما تا کنون به بیش از 102 کشور فروخته شده است، کیفیت برتر نظرات بالای مشتریان ما را جلب کرده است.

 

در سال 2017، شرکت شعبه شنژن ما تأسیس شد و ما کاوش‌های بیشتری را در زمینه‌های فناوری آغاز کردیم که تکنیک‌های تولید را افزایش داد و همکاری بیشتری با مشتریان بیشتری در کشورها و مناطق مختلف ایجاد کردیم.

 

در سال 2021، ما کارخانه شعبه ای را در گوانگژو تأسیس کردیم و محصولات را حرفه ای تر ساختیم و خط تولید جدید را برای باد کردن تخته موج سواری، مسیر هوایی و قایق های بادی آغاز کردیم.

 

پس از گذشت Covid-19، ما شرکت شعبه ایالات متحده و شرکت شعبه انگلستان را تأسیس خواهیم کرد، خدمات خوب بیشتری را به مشتریان بیشتری ارائه خواهیم داد و برای مشتریان اروپایی و ایالات متحده بسیار راحت تر و راحت تر خواهد بود، لطفاگوش به زنگ باشید.

video
<-Video Images->
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : GSKJ

تعداد کارمندان : 50~150

فروش سالانه : 3 million-10 million

سال تاسیس : 2007

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%