خانه

GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

سیستم کنترل کیفیت

 

شرکت GSKJ توسط سیستم مدیریت کیفیت ISO9001و ما به اجرای مدیریت کیفیت جامع و مشتری محوری، همراه با تیم های تکنیک حرفه ای، مدیریت عملیات، آمار ریاضی و آموزش دانش، و ایجاد سیستم مدیریت کیفیت کل فرآیند متشکل از جستجو و توسعه، طراحی، تولید، خدمات و حمل و نقل پایبند هستیم.

 

در مرحله اول، ما دقت تکنیک را با برنامه ریزی موثر فرآیند تولید محصول بهبود خواهیم داد.از کیفیت محصولات طراحی شده اطمینان حاصل کنید، ما بر اساس نیازهای مصرف کنندگان هستیم و برنامه های توسعه و طراحی دقیق را با در نظر گرفتن کامل فرهنگ ها، علاقه مندی ها، تفاوت زمینه ها و سرگرمی های آنها انجام می دهیم.

 

در مرحله دوم، ما توانایی کیفیت نقطه کنترل فرآیند را که محتوای بسیار مهم در طول تولید است، بهبود خواهیم داد.و ما تیم های QC حرفه ای داریم، آنها کیفیت محصول را با تکنیک تولید دقیق و استاندارد بازرسی، مانند استاندارد اروپا EN71/EN14960 و استاندارد ایالات متحده بازرسی می کنند، ما اطمینان می دهیم که هر اسباب بازی بادی واجد شرایط و ایمن است، مخصوصا برای بچه ها.

 

ثالثاً، ما به طور مداوم سطح مدیریت تولید را بهبود می‌دهیم و تیم‌های مدیریتی خود را آموزش می‌دهیم، مشکل را پیدا می‌کنیم و به موقع آن را حل می‌کنیم و از کنترل و پایداری کیفیت فرآیند اطمینان می‌دهیم.

 

GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd کنترل کیفیت 0

اطلاعات تماس
GS Technology (Guangzhou) Co., Ltd

تماس با شخص: Miss. Sophia

تلفن: 0086-19898283810

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)